WLF W.A.R.S. 19

November 11, 2017

Henan TV Station Hall 8 Zhengzhou, Zhengzhou, China

Win

Jia Cai Zhang

Playing Beauty Killer 2-3-0
Lightweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 1st round

Bakhtibek Khojaev

0-1-0
Win

Abdula Aliev

3-2-0
Flyweight Bout VS 3 Rounds Result Decision Unanimous Decision

Bu Huo You Ga

3-3-0
Win

Asikerbai Jinensibieke

5-4-0
Featherweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Triangle Choke in the 1st round

Ruslan Khairulin

3-2-0
Win

Maksadzhan Yusupov

0-0-0
Flyweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Choke in the 1st round

Junye Gao

2-0-0
Win

Sitik Muduev

3-0-0
Featherweight Bout VS 3 Rounds Result Decision Unanimous Decision

LiGe Teng

2-4-0
Win

Shamil Gasanbekov

0-0-0
Lightweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 2nd round

Nuerdebieke Bahetihan

0-3-0
Win

Musu Nuertiebieke

Iron King Kong 6-2-0
Featherweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 1st round

Amirlan Amirov

0-1-0
Win

Jie Miao

3-0-0
Flyweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 2nd round

Ugiloy Nasimov

0-0-0
Win

Guilherme Cadena Martins

4-5-0
VS 3 Rounds Result Submission Triangle Choke in the 1st round

Dongbazhaxi Dongbazhaxi

0-0-0
Win

Huwanixi Wusikenbieke

0-1-0
Featherweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Choke in the 1st round

Alexander Danilov

1-1-0
Win

Carlos Eduardo de Azevedo

Teto Terranossa 4-7-1
Featherweight Bout VS 3 Rounds Result Disqualification in the 3rd round

Jing Jia Wang

3-0-0
Win

Shun Yong

1-2-0
Lightweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 1st round

Mikhail Mishka

0-0-0
Win

Tenuliuer Tenuliuer

1-1-0
VS 3 Rounds Result Submission Choke in the 3rd round

Enboniluo Enboniluo

2-0-0
Win

Xiatiha Zhumatai

0-0-0
Bantamweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 2nd round

Jiadong Fan

0-0-0
Win

Kurbanjiang Tulusibak

4-4-0
Welterweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC Referee Stoppage from Strikes in the 1st round

Maikon Gustavo

0-0-0
Win

Habiti Tuerxunbieke

6-1-0
Lightweight Bout VS 3 Rounds Result Decision Unanimous Decision

Dostonbek Tursinaliev

0-0-0
Win

Kai France

12-7-0
Bantamweight Bout VS 3 Rounds Result Decision Unanimous Decision

Huoyixibai Chuhayifu

1-1-0
Win

Jiaerken Ailimubai

0-0-0
Bantamweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Choke in the 1st round

Yuriy Alekseev

0-0-0
Win

Aoriqileng Aoriqileng

1-0-0
Bantamweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 1st round

Kana Hyatt

15-16-0
Win

Genil Francisco

2-3-0
Bantamweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Choke in the 1st round

Jinbo Hou

0-0-0
Win

Grigory Popov

7-2-0
Bantamweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 2nd round

Yundong Chen

0-0-0
Win

Petr Dmitriev

0-0-0
Flyweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Choke in the 3rd round

Zha Deng Enbo

0-2-0
Win

Bidzina Gavasheshvili

1-0-0
Flyweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Arm Bar in the 1st round

Liu Xiaoyang

0-3-0
Win

Artem Zhelev

1-0-0
Flyweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Heel Hook in the 1st round

Long Long Xie

0-0-0
Win

Siken Ta

0-0-0
Flyweight Bout VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 1st round

Mirjalol Mirjalol

0-0-0
Win

Ru Ze

0-0-0
Flyweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Choke in the 3rd round

Nikita Sapun

1-1-0
Win

Ru Ze

0-0-0
Flyweight Bout VS 3 Rounds Result Submission Choke in the 1st round

Siken Ta

0-0-0
Win

Zhe Li

0-0-0
VS 3 Rounds Result Submission Choke in the 1st round

Makeshati Kuwatai

0-0-0
Win

Zhaxizewang Zhaxizewang

0-0-0
VS 3 Rounds Result TKO/RSC in the 1st round

Nuerjieketi Nuerjieketi

0-0-0